Про сходи

сходи ціна купити, лестница на второй этаж, лестница из нержавейки, лестница заказать изготовление

 В наш час двоповерхові будинки та двоярусні квартири не є чимось незвичайним. Більшість людей надають перевагу комфорту і ефектному інтер’єру. Для досягнення цих основних стандартів треба виконати не аби яку тяжку роботу. Важливу роль в приміщенні відіграють сходи, від їх вибору буде залежати зовнішній вигляд вашого житла та його функціональність.

сходи замовити виготовлення, лестница из нержавейки, перила поручни ограждения нержавейки цена
  Основні види сходів:

  • маршові;

     • гвинтові;

        • комбіновані;

           • на косоурах;

               • на тетиві;

                 • на больцах;

                    • на консолях

 


  Маршові сходи найбільш розповсюджені і вважаються класичними. Вони є дуже комфортними, зручними та безпечними. Маршові сходи виконуються в абсолютно різних дизайнах та формах, використовуючи найрізноманітніші матеріали. Все залежить від розміру житла і інтер’єру.
  Гвинтові сходи спочатку були розраховані для малих приміщень, де неможлива установка маршових сходів, вони забирають небагато місця і мають розкішний вид. Окрім того, що ви заощадите житлову площу, ви ще й можете розмістити їх майже в будь-якому місці кімнати.  Обмежений простір найчастіше змушує встановлювати саме такий вид сходів, але останнім часом вони виконують декоративну функцію в великих будинках.
  Комбіновані сходи поєднують в собі особливості маршових та гвинтових сходів. Ці сходи є дуже тяжкими в виконанні, робота дуже витончена і таким займаються тільки спеціалісти. В результаті ви отримаєте неймовірні ексклюзивні сходи, які гарантуватимуть вам безпеку та комфорт.
  Сходи на косоурах – самий розповсюджений тип сходів. Це пов’язано з тим, що їх легко встановлювати і за ними легко доглядати. Сходи на косоурах мають велику міцність, тому можуть бути доповнені багатьма масивними декораціями. Але можна обійтися без них, залишивши сходам візуальну легкість і витонченість.
  Сходи на тетиві вже потребують значної площі. Попередньо обов’язково потрібна робота дизайнеру, тому що процес роботи є дуже трудомістким і потребує точності. Сходи на тетивах мають простий вигляд та велику міцність, але їх можна декорувати якимись орнаментами, вирізами на дереві. Для створення сучасного вигляду часто використовують металевий каркас.
  Сходи на больцах мають неймовірний вигляд, адже одною стороною вони забиті в стіну, а друга висить у повітрі. Боятись нічого, міцні кріплення в стіні можуть витримати велику вагу. Така конструкція дасть фантастичний вигляд вашому дому і високий рівень комфорту. Сходи на больцах також використовують в офісах та ресторанах, додають скляні огорожі та підбирають меблі для підкреслення гарного смаку власника.
  Для сходів на консолях використовуються металеві рами, які вмуровуються в стіну. Сходи вимагають міцну стіну і тяжку ретельну роботу. Консольні сходи дуже популярні, вони не загромаджують інтер’єр лишніми деталями, виглядають стильно і розкішно та підкреслюють ваш статус.
Для підвищення рівню комфорту та для забезпечення вашої безпеки рекомендуємо наймати наших дизайнерів. Наші спеціалісти підберуть ідеальний варіант, який підійде саме вашому житлу. Ми враховуємо розмір житла, інтер’єр, матеріали та ваші вподобання за помірну плату.

LekaSteel