Перила з нержавійки Біла Церква

Перила з нержавійки Біла Церква, перила ціна, перила купить, огорожа на сходи, перила Киев

Перила з нержавійки Біла Церква, огорожа на сходи з нержавіючої сталі та скла

Перила з нержавійки Біла Церква від LEKASTEEL™

Для будь-якого приміщення, будинку чи офісу сходи можуть стати оригінальним, яскравим і неповторним декоративним елементом. Перила з нержавійки Біла Церква, перила ціна, перила купить, огорожа на сходи, перила КиевВитончені перила та огородження з нержавійки надають всій будівлі одночасно і строгість і витонченість.
Різні варіанти наповнень огороджувальних конструкцій, а в нашому випадку це комбінація круглих ригелів між квадратними стійками та скла, додають родзинку і створять єдиний стиль з дизайном всього приміщення.

Фахівці нашої компанії виготовили і встановили красиві скляні огорожі на сходи в м. Біла Церква, Київської обл. При виготовленні перила для сходів були враховані всі побажання замовника, застосовувалася нержавіюча сталь європейського виробництва марка AISI-304. Стійки – профільна труба (квадрат) 30×30 мм з телескопом, поручень – кругла труба Ø42 мм, наповнення бінарне – скло і три ригеля з нержавійки Ø14 мм. Вся робота з облаштування сходів була виконана в термін, обумовлений договором та з високоякісним виконанням всих робіт – від виготовлення перил до монтування та встановлення.

Перила з нержавійки Біла Церква фото

 

 

Довідка, консультація, виготовлення, ціна, варіанти знижок: ✆(068)978-92-42 (+Viber), або ✆(073)978-92-42
LekaSteel