Перила Житомир – нержавійка + поручень дерево – перила від ТМ LEKASTEEL

Перила Житомир, Перила з нержавійки Житомир

Перила Житомир і область – перила з нержавіючої сталі від LEKASTEEL™, виготовлення та встановлення перил та огорож на сходи – основний напрямок діяльності компанії

Перила Житомир нержавійка та дерево від LEKASTEEL™

   В нас Ви можете не тільки отримати в свою оселю чи офіс огорожі та перила на сходи з нержавійки за вигідною ціною, виконані за типовими стандартами, але й замовити виготовлення вказаних виробів за індивідуальним дизайном та конфігурацією. Наприклад, на даному об’єкті встановлені перила з нержавіючої сталі з дере’яним поручнем Ø50 мм.перила купить, перила из нержавейки, перила Житомир ціна Каркас перил змонтований з телескопічних стійок Ø32 мм, верх Ø12 мм та наповнення у вигляді чотирьох ригелів Ø12 мм.
Як видно з фотограграфій, врахувуючи особливості конструкції сходів та побажання замовника, на сходах використано бічне, а на площадці пряме кріплення перил. В місцях кріплення встановлено декоративні чашки Ø65 мм.
   Елементи перил з нержавіючої сталі скріплені між собою за допомогою аргонно-дугового зварювання, а поверхня ретельно заполірована.


Перила Житомир – огорожа сходів з нержавійки та дерева фото


 

Довідка, консультація, замовлення, ціни на перила та огородження з нержавійки та варіанти знижок:

перила на балкон, балкон з нержавійки, перила(068)978-92-39 (+Viber), gthbkf, перила з нержавійки, огорожа на балкон(073)978-92-39

Перила з нержавійки