Перила з нержавійки, огорожі та поручні від LEKASTEEL

Перила з нержавійки, поручні та огородження з нержавіючої сталі

Перила з нержавійки, поручні та огорожі на сходи, балкон, лоджію чи терасу, перила та поручні на пандус – виготовлення-доставка-монтаж в Україні, якісно та швидко. Всі види огороджувальних конструкцій з нержавіючої сталі та комбіновані – нержавійка+скло, нержавійка+дерево, ПВХ.

Довідка, консультація, замовлення, ціни на перила та огородження з нержавійки та варіанти знижок:
✆(068)978-92-42 (+Viber), ✆(073)978-92-42, або leka30@ukr.net

 

Огородження для сходів з нержавіючої сталі

Компанія LEKASTEEL™ протягом тривалого часу виготовляє та встановлює на замовлення клієнтів перила перила из нержавейки, перила цена, перила купить, перила цена Киев, перила купить Одесса та огоржі для сходів з нержавійки, які користуються більшою популярністю у населення ніж комбіновані (нержавійка+скло, нержавійка+дерево, нержавійка+ПВХ, полімер або пластик), завдяки своїй собівартості. Перила та огорожі на сходи, як зовнішні та і внутрішні, виготовляються з нержавіючої сталі марки AISI-304, хоча для внутрішніх приміщень можливе використання нержавійки марки AISI-201, завдяки чому ціна за метр погонний на перила та огородження з нержавійки нижча на 10 відсотків. Даний факт зовсім не впливає на зовнішній вигляд контрукції, її міцність та термін служби, так як всередині житлових та побутових приміщень середовище не таке агресивне, як зовні, або у виробничих приміщеннях з шкідливим впливом. Для виготовлення зовнішніх огорож використовується тільки нержавіюча сталь марки AISI-304.

В даній галереї представлені перила та огорожі для сходів з нержавіючої сталі, виготовлені нашими майстрами з обох марок нержавійки, та встановлені вдячним замовникам.

  • перила з нержавійки Тернопіль ціна, купити перила вТернополі, перила ціна в Києві

Довідка, консультація, виготовлення, ціна, варіанти знижок: ✆(068)978-92-42 (+Viber), або ✆(073)978-92-42

Перила та огородження на сходи комбіновані

Компанія LEKASTEEL вже багато років займається виробами з нержавіючої сталі. Ми досягли великих висот і вже маємо велику базу клієнтів. Різноманітність нашої продукції може догодити та втілити бажання в життя кожному. Ми пропонуємо великий асортимент сходів, які прикрашені оригінальними і креативними перилами з різних матеріалів. Перила та огородження з нержавіючої сталі, комбіновані зі склом підійдуть в діловий, сучасний інтер’єр.Такі поручні надають приміщенню легкий та комфортний вигляд без лишніх деталей. перила ціна, перила купити, перила ціна за метр, перила з нержавійкиПерила з нержавіючої сталі із використанням скла підкреслять ваш креативний та вишуканий смак. Такі перила прийнято встановлювати в торгових центрах, розважальних комплексах і в подібних місцях, де потрібний легкий та ефектний вигляд. Перила з нержавіючої сталі, комбіновані з деревом додають домашнього затишку та комфорту. До того ж дерево – це чудовий декоративний елемент інтер’єру. Якісні перила з нержавіючої сталі та з деревом гарантують безпеку, надійність і довговічність. Такий вид перил зазвичай встановлюють в житлових приміщеннях. Перила з нержавіючої сталі з використанням ПВХ набирають велику популярність через свої надстійкі можливості. Поручні витримують сильні удари, серйозні пошкодження, різні кліматичні умови, та хімічні реакції по типу корозії. Перила з використанням ПВХ найчастіше використовуються в громадських місцях, житлових будинках, школах і т.д.

Представлені фото  перил, виготовлених з нержавіючої сталі в комбінації зі склом, деревом, ПВХ

  • перила ціна Тернопіль, купити перила Львів, перила купити Тернопіль
Довідка, консультація, виготовлення, ціна, варіанти знижок: ✆(068)978-92-42 (+Viber), або ✆(073)978-92-42

Зовнішні перила, поручні та огородження (для вхідної групи – сходів та пандусів)

Вхідна группа – це перше, що бачать відвідувачі, перед тим як зайти в будівлю, саме тому все повинно виглядати вишукано та без лишніх вад.Перила з нержавійки на вхідні сходи, перила з нержавійки, перила з нержавійки ціна, перила ціна Кожна вхідна группа має свій індивідуальний дизайн, тому з цього починається наша робота. Ми використовуємо тільки найкращі матеріали, які будуть служити довгі роки. До кожного замовлення наші дизайнери підходять творчо та креативно. Наша компанія з легкістю справляється з такою роботою. Ми враховуємо всі побажання клієнта та втілюємо їх в життя за помірну плату. Результат не змусить вас шкодувати, адже це відмінна якість та помірна ціна за метр погонний. Більшість сходів потребують пандуси, у деяких людей нема можливості піднятись по східцям, це велика проблема, але пандус може її вирішити. Пандуси призначені для переміщення по них колясок, це дозволяє людям з інвалідністю піднятись без сторонньої допомоги, що сильно зпрощує їм переміщення. Окрім пандусів для інвалідів ми займаємося грузовими пандусами, вони забезпечують швидку та продуктивну роботу при погрузці, або розвантаженні товарів різного типу та ваги. Ми пропонуємо великий асортимент пандусів з міцних та якісних матеріалів, приймаємо індивідуальні замовлення і все це за доступними цінами.

Зовнішні перила-огородження-поручні з нержавіючої сталі для вхідних сходів та пандусів – галерея

  • Перила з нержавійки на вхідні сходи, перила з нержавійки, перила з нержавійки ціна, перила ціна Черкаси Хмельницький Чернігів

 

Довідка, консультація, виготовлення, ціна, варіанти знижок: ✆(068)978-92-42 (+Viber), або ✆(073)978-92-42

 

Ажурні перила із нержавійки з дерев`яним поручнем

Якщо вам потрібні розкішні перила з надзвичайною міцністю та легким, незвичайним стилем, тоді пропонуємо зупинити свій вибір на цьому варіанті – ажурні перила із нержавійки з дерев`яним поручнем.

Перила мають детально продуманий ажурні перила, перила на сходи Луцьк, перила Луцьк, перила з нержавійки Луцькдизайн, який був розроблений нашими кращими спеціалістами. Головною перевагою даного товару є якісний візерунок, що підходить в будь-який інтер`єр.
Ви можете не хвилюватись про стан перил, всі матеріали підібрані для максимальної зручності та комфорту.
Перила зроблені з нержавіючої сталі, тому мають високу стійкість до ударів та корозії. Поручні виготовлені з надійного дерева та покриті лаком. В такому разі не потрібно хвилюватись, якщо хтось пролив склянку улюбленого напою, дерево не втратить свій заводський вид. Перила міцно вмонтовані та можуть витримати досить великі нагрузки. Для більшої міцності та більш незвичайного стилю краї та повороти поручнів перил зроблені з нержавіючої сталі сталі.
Замовляйте вишукані перила нашої компанії, і вже після їх установки ви помітите наскільки кращою стала ваша оселя.

Ажурні перила з нержавійки на сходи фото

 

 

Довідка, консультація, виготовлення, ціна, варіанти знижок: ✆(068)978-92-42 (+Viber), або ✆(073)978-92-42

Перила Житомир і область – перила з нержавіючої сталі від LEKASTEEL™, виготовлення та встановлення перил та огорож на сходи – основний напрямок діяльності компанії

Перила Житомир нержавійка та дерево від LEKASTEEL™

   В нас Ви можете не тільки отримати в свою оселю чи офіс огорожі та перила на сходи з нержавійки за вигідною ціною, виконані за типовими стандартами, але й замовити виготовлення вказаних виробів за індивідуальним дизайном та конфігурацією. Наприклад, на даному об’єкті встановлені перила з нержавіючої сталі з дере’яним поручнем Ø50 мм.перила купить, перила из нержавейки, перила Житомир ціна Каркас перил змонтований з телескопічних стійок Ø32 мм, верх Ø12 мм та наповнення у вигляді чотирьох ригелів Ø12 мм.
Як видно з фотограграфій, врахувуючи особливості конструкції сходів та побажання замовника, на сходах використано бічне, а на площадці пряме кріплення перил. В місцях кріплення встановлено декоративні чашки Ø65 мм.
   Елементи перил з нержавіючої сталі скріплені між собою за допомогою аргонно-дугового зварювання, а поверхня ретельно заполірована.


Перила Житомир – огорожа сходів з нержавійки та дерева фото


 

Довідка, консультація, виготовлення перил в Житомирі та області, їх встановлення, ціна, варіанти знижок: ✆(068)978-92-42 (+Viber), або ✆(073)978-92-42

Перила з нержавійки Одеса – приміщення обласної державної адміністрації – продукція виробництва нашої компанії

Перила з нержавійки Одеса від LEKASTEEL™

Компанія НержСталь ТМ LEKASTEEL нещодавно встановила перила з нержавіючої сталі власного виробництва в м. Одесса на вхідних східцях будівлі обласної державної адміністрації.
Перила з нержавійки Одеса, перила из нержавейки, купить перила Одесса, перила ценаПерила з нержавіючої сталі з подвійним поручнем були встановлені на центральному вході ООДА, на вхідних східцях до громадянської приймальні адміністрації та на вході Будинку прийомів Одеської обласної державної адміністрації.
Наші майстри виготовили вказані перила  з нержавіючої сталі марки AISI-304, так як дана мака нержавійки ідеально підходить для зовнішніх огороджувальних конструкцій, які експлуатуються в часто несприятливих кліматичних умовах, і витримує значні механічні навантаження. Для підвищення міцності огорож, встановлені подвійні стійки перил, які надійно закріплені на східцях за допомогою закладних кріплень.
Для виготовлення перил в Одесі були використані такі елементи – телескопічні стійки ∅32 мм з декоративними чашками ∅65 мм, поручні ∅42 мм, наповнення ∅12 мм, які з’єднані між собою за допомогою аргонно-дугового зварювання, а поверхня кострукції ретельно полірована.


Перила з нержавійки Одеса – ОДА фото


 

Довідка, консультація, виготовлення перил в Одесі та їх встановлення, ціна, варіанти знижок: ✆(068)978-92-42 (+Viber), або ✆(073)978-92-42

Перила з нержавійки Біла Церква, огорожа на сходи з нержавіючої сталі та скла

Перила з нержавійки Біла Церква від LEKASTEEL™

Для будь-якого приміщення, будинку чи офісу сходи можуть стати оригінальним, яскравим і неповторним декоративним елементом. Перила з нержавійки Біла Церква, перила ціна, перила купить, огорожа на сходи, перила КиевВитончені перила та огородження з нержавійки надають всій будівлі одночасно і строгість і витонченість.
Різні варіанти наповнень огороджувальних конструкцій, а в нашому випадку це комбінація круглих ригелів між квадратними стійками та скла, додають родзинку і створять єдиний стиль з дизайном всього приміщення.

Фахівці нашої компанії виготовили і встановили красиві скляні огорожі на сходи в м. Біла Церква, Київської обл. При виготовленні перила для сходів були враховані всі побажання замовника, застосовувалася нержавіюча сталь європейського виробництва марка AISI-304. Стійки – профільна труба (квадрат) 30×30 мм з телескопом, поручень – кругла труба Ø42 мм, наповнення бінарне – скло і три ригеля з нержавійки Ø14 мм. Вся робота з облаштування сходів була виконана в термін, обумовлений договором та з високоякісним виконанням всих робіт – від виготовлення перил до монтування та встановлення.

Перила з нержавійки Біла Церква фото

 

 

Довідка, консультація, виготовлення, ціна, варіанти знижок: ✆(068)978-92-42 (+Viber), або ✆(073)978-92-42