Поручні для інвалідів в санвузол

поручни для инвалидов, поручні для інвалідів, поручні для туалета, поручні в санвузол

Поручні для інвалідів з нержавіючої сталі – виготовлення, доставка, мотаж в Україні.

Поручні для інвалідів від ТМ LEKASTEEL

    Поручні для інвалідів – опора для людини з обмеженими фізичними можливостями під час пересування по приміщенню. Такі опори встановлюють в медичних установах, соціальних закладах, або вдома.
поручні для інвалідів, поручні з нержавійки, поруні в санвузол, поручні в туалетНайчастіше монтується поручень для інвалідів в санвузол – це дозволяє людині відвідати туалет і здійснювати всі необхідні гігієнічні процедури без допомоги близьких.
Такі вироби можуть бути однорівневими, дворівневими, стаціонарного і відкидного типу. Поручень для інвалідів відкидний можна підняти доерху та зафіксувати до стіни, коли в цьому є необхідність. Зазвичай їх роблять дворівневими, тому вони мають підвищену міцність і застосовуються для людей з обмеженими фізичними можливостями при використанні ванних і туалету.
Але щоб служити для зручності і безпеки, ці вироби мають бути дуже міцними та якісними. Ми пропонуємо перила і поручні для інвалідів з нержавіючої сталі. Цей надміцний матеріал відмінно виглядає після шліфування й полірування, його гладенька поверхня легка у догляді, а аргоно-дугове зварювання деталей забезпечує конструкції особливу міцність.

Вимоги до пристінним поручнів:
Надійне кріплення до стіни. Не тільки сам матеріал поручня, але і основа, повинні бути міцними. Як правило, такі конструкції кріпляться до стіни на кронштейни із застосуванням антикорозійних шурупів і болтів. Такі поручні витримують навантаження до 150 кг.
поручнень з нержавійки. поручні для інвалідів, поручень на стіну

Спеціальна форма з вигинами – щоб на нього було легко спиратися.
Травмобезпечне закінчення. Це може бути напівкругла заглушка (на прямих закінченнях і загинах), загин або замикання.
Зручність використання. Пристінні поручні для інвалідів в туалет, ванну або інше приміщення встановлюють на висоті 50, 70 і 90 см, що відповідає вимогам нормативних документів. Діаметр повинен бути відповідним: 50 мм для дорослих і 38 мм для дітей.

Чому потрібно вибирати тільки поручні з нержавіючої сталі. Такі вироби відрізняються за матеріалами виготовлення. Найчастіше використовується метал: алюміній, хромована сталь або нержавіюча сталь. В чому різниця? Конструкції з хромованою сталі збираються з заготовок за допомогою клепок, шурупів або клею, тому така конструкція не дуже надійна. Огородження з нержавійки, якщо вони виготовлені методом зварювання, прослужать набагато довше і на багато років збережуть естетичний вигляд.

Довідка, консультація, замовлення, ціни на перила та огородження з нержавійки та варіанти знижок:

перила на балкон, балкон з нержавійки, перила(068)978-92-39 (+Viber), gthbkf, перила з нержавійки, огорожа на балкон(073)978-92-39

Поручні для інвалідів, більше фото

поручні в санвузол, поручні для умавальника, поручень для інвалідапоручні для туалета, поручні для інваліда в туалет, поручні в санвузол

поручні з нержавійки для інвалідів, поручні в санвузол, поручні для інвалідівпоручні для інваліда в санвузол, поручні для інваліда ціна, поручні в туалетну кімнату

норучні для інваліда купити, поручні в санвузол , поручні для інвалідів

поручень на стіну, поручень для інвалідів на стіну, поручні з нержавійки

 

Перила з нержавійки