Перила з нержавійки Одеса – перила від ТМ LEKASTEEL

Перила из нержавейки Одесса, перила из нержавейки, купить перила Одесса, перила цена

Перила з нержавійки Одеса – приміщення обласної державної адміністрації – продукція виробництва нашої компанії

Перила з нержавійки Одеса від LEKASTEEL™

Компанія НержСталь ТМ LEKASTEEL нещодавно встановила перила з нержавіючої сталі власного виробництва в м. Одесса на вхідних східцях будівлі обласної державної адміністрації.
Перила з нержавійки Одеса, перила из нержавейки, купить перила Одесса, перила ценаПерила з нержавіючої сталі з подвійним поручнем були встановлені на центральному вході ООДА, на вхідних східцях до громадянської приймальні адміністрації та на вході Будинку прийомів Одеської обласної державної адміністрації.
Наші майстри виготовили вказані перила  з нержавіючої сталі марки AISI-304, так як дана мака нержавійки ідеально підходить для зовнішніх огороджувальних конструкцій, які експлуатуються в часто несприятливих кліматичних умовах, і витримує значні механічні навантаження. Для підвищення міцності огорож, встановлені подвійні стійки перил, які надійно закріплені на східцях за допомогою закладних кріплень.
Для виготовлення перил в Одесі були використані такі елементи – телескопічні стійки ∅32 мм з декоративними чашками ∅65 мм, поручні ∅42 мм, наповнення ∅12 мм, які з’єднані між собою за допомогою аргонно-дугового зварювання, а поверхня кострукції ретельно полірована.


Перила з нержавійки Одеса – ОДА фото


 

Довідка, консультація, замовлення, ціни на перила та огородження з нержавійки та варіанти знижок:

перила на балкон, балкон з нержавійки, перила(068)978-92-39 (+Viber), gthbkf, перила з нержавійки, огорожа на балкон(073)978-92-39

Перила з нержавійки