Про нержавійку (нержавіючу сталь)

перила из нержавейки, перила купить, перила цена

Сталь не є єдиним продуктом. Є багато тисяч різних сортів сталі з різними властивостями – фізичними, хімічними та механічними. До того ж, кожен сорт може бути виготовлений у кількох різних формах.
Нержавіюча сталь, також відома як антикорозійна сталь, визначається як сталевий сплав з вмістом хрому, щонайменше 11%. Нержавіюча сталь не піддається корозії та іржавінню так легко, як звичайний метал. Завдяки своїй неперевершеній популярності в широкій галузі промисловості, світовий ринок нержавіючої сталі буде продовжувати неухильно зростати протягом наступних кількох років.

Нержавіюча сталь показує себе краще за звичайну у високотемпературних та криогенних умовах. Нержавійка використовується там, де потрібні властивості сталі і стійкість до корозії. Нержавіюча сталь відрізняється від вуглецевої кількістю хрому. Вона містить достатню кількість хрому, щоб утворити пасивну плівку з оксиду хрому, яка запобігає поверхневій корозії та блокує корозію у внутрішній структурі металу. Розміри атомів хрому та їх оксидів схожі, вони акуратно упаковуються разом на поверхні металу, утворюючи стійких захисний шар. Якщо метал розрізаний, або подряпаний, а пасивна плівка зривається, утворюється більша кількість оксиду, відновлюючи відкриту поверхню та захищаючи її від корозії. Можна виділити 7 основних переваг нержавійки над іншими металами:
• Стійкість до корозії;
• Надійність і довгий строк служби;
• Легка комбінація з іншими матеріалами, наприклад: скло, дерево, пластик;
• Термостійкість;
• Дуже висока міцність;
• Невибагливість в догляданні;
• Універсальність – завдяки своїй структурі нержавіюча сталь легко піддається обробці та зварюванню, це дає можливість виготовлення високоякісних та оригінальних товарів.
Нержавійка – це дійсно неймовірний матеріал, він має приємний хромовий колір, який підходить для любого інтер’єру, або екстер’єру. На відміну від звичайної сталі її можна використовувати на вулиці, в робочих приміщеннях, в магазинах, в під’їзді, для поручнів та пандусів. Для власників приватних будинків, двоярусних квартир сходи з нержавіючої сталі також знадобляться, вони не потребують великого догляду і до того ж підкреслять ваш статус та чудовий смак.
Враховуючи всі вищеназвані причини можна без сумнівів сказати, що нержавіюча сталь є найбільш популярним типом металу. Нержавійка легка в використанні і догляді, має красиву текстуру і головне – не має негативного впливу на ваше здоров’я.
Нержавіюча сталь – це стильно та надійно.

LekaSteel