Перила на сходи з нержавійки

перила ціна Херсон, перила купити, огорожа на сходи, огорожа сходів з нержавійки

Перила на сходи з нержавійки – різновидності та варіанти виготовлення

   Перила на сходи з нержавійки, чорного металу чи алюмінію, перила з дерева – це, в першу чергу, безпека та додаткова точка опори при ходьбі по східцях.
Перила на сходи з нержавійки Саме це і є їх основне призначення. Але, в процесі виготовлення та експлуатації огорож для сходів, людство почало робити з них цілі витвори мистецтва та дизайнерські шедеври. Вони стали справжніми прикрасами архітектури будь-яких приміщень, як зовні, так і знадвору.
   Будь-які перила на сходи з нержавійки внесуть вагомий внесок в формування своєрідного стилю будівлі. Це можуть бути і стандартні прямі перила, виготовлені із труб, чи профільних труб, а також декоративні, ажурні перила під ковку. Досить широкий асортимент виготовлення комбінованих перил в поєднанні нержавійки та дерева, полімеру, ПВХ. Великою популярністю користуються перила на сходи з нержавійки зі скляним наповненням. Всі вище перечислені види перил вже тривалий час (з 2006 року) виготовляє та встановлює наша компанія по всій Україні.

Довідка, консультація, замовлення, ціни на перила та огородження з нержавійки та варіанти знижок:

перила на балкон, балкон з нержавійки, перила(068)978-92-39 (+Viber), gthbkf, перила з нержавійки, огорожа на балкон(073)978-92-39

Нижче наведені типи перил на сходи, найбільш поширені в наших замовників

• Сандартні прямі перила та огороджння з нержавійки для сходів, виготовлені з труб

   Стандартні перила мають наповнення, яке складається із 3-х ригелів, але, з метою підвищення безпеки пересування по сходах, замоляють наповненя із 4-х, 5-ти та більше ригелів. Це стосується дошкільних, шкільних та інших навчальниз закладів, будинків та приміщень де присутні діти. Інколи замовляють наповнення із 2-х ригелів, тоді ціна на перила з нержавійки виходить дещо нижчою. Для виготовлення перил даного типу використовуються труби діаметром від 10 до 50 мм з товщиною стінки 1,5-2 мм.

Детальніше про формування ціни на перила з нержавійки читаи тут>>>

Стандартні перила з нержавійки фото

 

• Прямі перила та огороджння з нержавійки, виготовлені з профільних труб

   Профільні перила на сходи з нержавійки, традиційно, виготовляють із профільних труб квадратного, або прямокутного перитину від 10×10 мм та товщиною стінки 1,5-2 мм з наповненням на 4 ригелі. Можливі варіанти збільшення кількості ригелів, залежно від замовлення.

Варіанти виготовлення перил із нержавйки профільних наведені тут>>>

Профільні перила з нержавійки фото

 

• Перила на сходи з нержавійки, в поєднанні круглих та профільних труб

   Дані перила виготовляються в основному з круглими стійками (Ø32 або Ø38) та поручнем (Ø42 або Ø50) і мають профільне наповнення. Також можливе встановлення круглого поручня на профільні перила, або профільних стійок на перила із труби. Перевага у виборі конфігурації завжди на стороні замовника.

Перила з нержавійки з круглих та профільних труб фото

 


замовити виготовлення перила огородження з нержавійки ціна Рівне Хмельницький Тернопіль Луцьк Чернівці

Ціни на перила з нержавійки, поручні та огородження

Ціни на перила з нержавійки, поручні для сходів та огородження для балконів, лоджій, терас та пандусів На сторінці представлені ціни на перила та огорожі з нержавіючої сталі, виготовлені за стандартною схемою з труби, а також вказані елементи та варіанти конфігурацій ...
Читати далі»

Далі буде…

Довідка, консультація, замовлення, ціни на перила та огородження з нержавійки та варіанти знижок:

перила на балкон, балкон з нержавійки, перила(068)978-92-39 (+Viber), gthbkf, перила з нержавійки, огорожа на балкон(073)978-92-39

Перила з нержавійки